Emekli Maaşı İle Ptt Kredisi Nasıl Alınır?

Emekli maaşı ile ptt kredisi nasıl alınır?


 
Ptt ihtiyaç kredisine emekli maaşınız ile başvurabilirsiniz.

Ptt ihtiyaç kredisi için gereken koşullaremeklilik kredileri arasında uygun ürem oranlarıyla ptt kredileri öne çıkmaya başladı. Ptt kredisi başvuru iyi mi yapılır, ptt kredisini kimler alabilir, ptt ihtiyaç kredisi veren anlaşmalı bankalar gibi bir çok sorunun cevabını sizler için araştırdık.
Emekliler için ptt kredisi başvurusunda kredi ücretinin minimum 500 tl, en fazla ise 45 bin tl olması gerekiyor.
Ihtiyaç kredisinin geri ödemesi en fazlaca 36 ay vade ile yapılabiliyor.
Emekliler “ptt kredi kullandırma ücreti” ödemek zorundadır. Bu ücret 10 tl’dir.
Kredi kullanacak olanlara yaşam sigortası yapılıyor. Sigorta için ödenmesi ihtiyaç duyulan ücret ise kişiden kişiye farklılık gösteriyor. 
Ptt ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenleri bir de yaş sınırı bekliyor. 80 yaşından büyük olan emeklilere maalesef kredi verilmiyor. Sadece 12 ay içinde geri ödemenin tamamlanacağı belirtilirse bu yaş sınırı 82’ye çıkabiliyor. Kısacası emekli şahıs 83 yaşına ulaştığında kredisinin geri ödemesini tamamlamış olmalıdır.
Ptt ihtiyaç kredisine iyi mi başvurulur?
Ihtiyaç kredisi başvurusu emekli kişi tarafınca bizzat, ptt şubelerine yapılmalıdır.
Maaşını ptt’den alan emekliler nüfus cüzdanları ile birlikte ptt şubesine giderek ptt kredi formu eksiksiz ve hatasız bir halde doldurmalıdır.
Ptt görevlisi formdaki bilgileri sisteme girdiğinde kredisinin onaylanıp onaylanmadığını hemen yahut birkaç gün sonra emekli kişiye bildirebilir.
şayet kredi onaylanır ise ptt ihtiyaç kredisi sözleşmesi imzalanır. Para kredi sahibi tarafınca nakit olarak çekilebilir. 
Emekli olmayanlar ptt kredisi alabilir mi?
Bankalar ptt kredisini emekli maaşını ptt'den alanlara vermektedir. Ingbank ptt'den emekli maaşlarını alanlara ilave olarak, ptt müşterilerine de kredi vermektedir. Aşağıda ingbank ptt müşterilerine kredi hakkındaki detaylı malumat verilmiştir.
Ptt kredisi veren bankalar hangileridir?
Ptt anlaşmalı bankalardan düşük faizli ihtiyaç kredisi temiz edebilirsiniz. Ptt kredisini ptt vermemekte, anlaşmalı olduğu bankalar aracılığı ile kredi sağlamaktadır. Ptt'den emekli maaşı alanların uygun faizlerle kredi alabilecekleri anlaşmalı bankalar şunlardır: denizbank, ing bank, vakıfbank, teb.

Denizbank anlaşmalı ptt kredi ürem nispetı %1,38'dir. 36 aya kadar vade ve 36.000 tl'ye kadar kredi ücretiyla ihtiyaç kredisi alınabilmektedir.

Denizbank ptt kredisi başvurusu sonucunu nereden öğrenebilebilir: herhangi bir ptt şubesi'nden. Ptt emekli kredisi denizbank başvurusu ne vakit neticelanır sorusu ise bankanın yoğunluğuna göre değişmekle birlikte birkaç gün içinde cevap gelmektedir. 

Denizbank ptt kredisi hesaplama, ürem ve masraf için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Denizbank anlaşmalı ptt kredisi ürem ve masraflar için en aktüel bilgilere bankanız'dan ulaşabilirsiniz.

Ingbank anlaşmalı ptt kredi ürem oranı ptt'den emekli maaşını alan müşteriler için: 15.000 tl'ye kadar %1,39, 15.000-45.000 tl arası için %1,14'dür.  Ptt müşterileri için ing bank ihtiyaç kredisi faiz nispetı %1,59'dur. 36 aya kadar vade ve 45.000 tl'ye kadar kredi tutarıyla ihtiyaç kredisi alınabilmektedir.

Ingbank ptt kredisi başvurusu sonucunu nereden öğrenebilirsiniz: herhangi bir ptt şubesi'nden. Ptt emekli kredisi ingbank başvurusu ne vakit sonuçlanır sorusu ise bankanın yoğunluğuna bakılırsa değişmekle beraber birkaç saat içerisinde cevap gelmektedir. Kredi müracaat üst yaş sınırı 75'dir. Kredi tahsis ücreti, kredi tutarının binde beşi kadardır. Başvuru için nüfus cüzdanı ve gelir belgesi istenmektedir.

Ingbank anlaşmalı ptt kredisi ürem ve masraflar için en aktüel bilgilere bankanız'dan ulaşabilirsiniz.

Vakıfbank anlaşmalı ptt kredi faiz oranı %1,42'dir.  36 aya kadar vade ve 20.000 tl'ye kadar kredi tutarıyla ihtiyaç kredisi alınabilmektedir.

Vakıfbank ptt kredisi başvurusu sonucunu nereden öğrenilebilir: herhangi bir ptt şubesi'ne giderek. Ptt emekli kredisi vakıfbank başvurusu ne zaman sonuçlanır sorusu bankanın yoğunluğuna bağlı olmakla beraber birkaç gün içinde cevap gelmektedir. Kredi müracaat üst yaş sınırı 75'dir. 

Vakıfbank ptt kredisi hesaplama, ürem ve gider için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Vakıfbank anlaşmalı ptt kredisi ürem ve harcamalar için en güncel bilgilere bankanız'dan ulaşabilirsiniz.

Teb antak kalmaşlı ptt kredi ürem nispetı %1,39. Yaş sınırının 70 olduğu ptt'den teb jet kredisinde 36 aya kadar vade ve üst limit 30.000 tl olarak belirlenmiş. Kredi tahsis ücreti alınmamaktadır. 

Teb ptt kredisi başvurusu sonucunu nereden öğrenebilirsiniz: herhangi bir ptt şubesi'ne giderek. Ptt emekli kredisi vakıfbank başvurusu ne vakit neticelanır sorusu bankanın yoğunluğuna bağlı olmakla birlikte birkaç gün içerisinde yanıt gelmektedir. Kredi başvuru üst yaş sınırı 70'dir. 

Teb ptt kredisi hesaplama, ürem ve masraf için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Teb anlaşmalı ptt kredisi ürem ve harcamalar için en aktüel bilgilere bankanız'dan ulaşabilirsin

Yorum Gönder

Copyright © Airdrop Takip - Free Airdrop. Designed by OddThemes