Bountyhive Kullanımı - Bounty Hunters - Connecting ICO

                                       Bountyhive Kullanımı!Bugün pindify sonuçları belli oldu ve bountyler yavaş yavaş dağıtılıyor. Telegrama sadece kayıt karşılığında 300$ gibi inanılmaz bir para alıyoruz ancak ne yazık ki bir sürü arkadaş sistemi çözemediğinden dolayı bize katılamamış durumda. Bu yazıyı onlar en azından bountyhive'ın diğer telegram kampanyalarına katılabilsin diye yazıyorum.

Öncelikle hala üye değilseniz, üyelik için burayı kullanabilirsiniz. Sign-up ile üye olduktan sonra klasik bir telegram kampanyası için yapmanız gerekenler. 

1) Settings'e girerek telegram adresinizi, ethereum adresinizi (myetherwallet'tan) gibi bilgilerinizi dolduruyorsunuz2) Bir kampanya seçiyorsunuz (sırasıyla hepsini seçebilirsiniz)


3) Sol üstte translation olarak default gözüken menüye telegrama çeviriyorsunuz.4) Maddeler arasında yazan telegram grubuna katılıyorsunuz ve en aşağıdaki kutuyu tikleyip participate'e tıklıyorsunuz. Ben tüm hepsine katıldığımdan katılmıştan sonraki görüntü mevcut. Aşağıdaki gibi gözükecek katıldıktan sonra.

5) Katıldıktan sonra yine sağ üst menüden my campaign'e tıklayın.


6) Çıkan ekranda da katıldığınız projenin view my entries kısmına tıklayarak telegram katılımınızı görebilirsiniz.

Artık bu resimli anlatımdan sonra kimse gelip ben yapamamışım demesin. Pindify kaçmış olabilir ama bundan sonrakiler kaçmasın en azından.

Ha bu arada multiciler için gelişmiş algoritmaları varmış. Dimyata pirince giderken eldeki bulgurdan olmayın derim.

Yazar: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1673053

Yorum Gönder

Copyright © Airdrop Takip - Free Airdrop. Designed by OddThemes