Kullanim Sartlari


KULLANIM SARTLARI VE YASAL UYARILAR
1- Siteye erisiminizden veya siteyi kullaniminizdan önce lütfen bu sözlesmeyi dikkatle okuyunuz. Isbu sitenin sahibi, yönetimi, isletmesi ve idaresi Cloud Of Dreams Medya Sirketine aittir. Isbu web sitesine; duslerbulutu.com web adresinden ulasilmaktadir. Siteye erismekle veya siteyi kullanmakla, asagida belirtilen sartlara uymayi kabul etmektesiniz.
duslerbulutu.com bu sözlesmede her zaman degisiklik yapabilir ve bu degisiklikler degistirilmis sözlesmenin siteye konulmasiyla derhal geçerlilik kazanir. Siz bu degisikliklerden haberdar olmak amaciyla periyodik olarak sözlesmeyi gözden geçirmeyi kabul ederek, siteye devam eden erisiminiz veya devam eden siteyi kullaniminiz degistirilmis sözlesmeyi kesin olarak kabul ettiginiz anlamina gelecektir.
2- Isbu site ve içerigi oldugu gibi kullaniminiza sunulmaktadir. Bu siteye giris yapmak ve kullanmakla sitenin içerigi ile ilgili kullanimdan dogacak riskleri üstlenmis olursunuz.
duslerbulutu.com yönetimi site içerigi yada üçüncü sahislarin sitelerindeki içeriklerin kullanimi ve kullanim sonuçlari hakkinda site forum alanlari dahil olmak üzere dogruluk, güvenilirlik, kesinlik konularinda ya da baska açilardan hiçbir garanti vermez. Ayni sekilde, web sitesinin isletme ve idaresinin hatasiz ve kesintisiz olacagi, aksakliklar kusur ve bozukluklarin düzeltilecegi, web sitesinin zarar verici unsurlardan ve virüslerden temizlenmis oldugu hususunda kullaniciya herhangi bir öneri ve tavsiyede bulunmamakta ve bu hususlarda kullaniciya herhangi bir güvence ve teminat verilmemektedir.
Is bu sitede üçüncü sahislar tarafindan idare edilen internet sitelerine baglantilar ve yönlendiriciler saglanmakta,üçüncü kisilere ait sitelerdeki içerik kullanilmaktadir. Üçüncü kisilere ait sitelerdeki bilgiler, ürünler ve hizmetler hiçbir sekilde isletilmemekte ve denetlememektedir. Bu sitede ve üçüncü sahis sitelerindeki içerik oldugu gibi saglanmaktadir ve yukaridaki paragrafta belirttigimiz hususlar dahil hiçbir konuda açik ya da dolayli hiç bir garanti verilmemektedir. Ayrica, bu durum üçüncü kisilerin web sitelerinin içeriginin dogrulugu ve güvenirliginin onaylandigi anlamina gelmemektedir. Bu nedenle üçüncü kisilerin web sitelerinde yer alan bilgi veya fikir konusunda sorumluluk kabul edilmemektedir. Yine üçüncü kisilerin siteye verdikleri linklerin web içeriklerinin dogrulugu ve güvenilirliginin tarafimizdan onaylandigi anlami da asla çikarilmamalidir.
Isbu web sitesindeki bilgiler sadece kullaniciyi bilgilendirmek amaci ile sunulmus olup; hukuki, tibbi, finansal, yatirim, vergi, muhasebe ve diger benzeri konularda tavsiye niteliginde degildir. Isbu web sitesinde yayinlanan bilgilere güvenerek yapacaginiz herhangi bir islemin sorumlulugu tamamen size aittir.
3- Is bu web sitesi kullanicilar arasinda gerçek zamanda etkilesim olmasini imkanli kilan forum alanlari içerebilir. Forum alanlari için kullanicilar kendisinden istendigi takdirde, kimlik bilgileri, telefon bilgileri, tebligat adresi, yazisma adresi, eposta, telefon, IP numarasi gibi her türlü bilgiyi gerçege uygun bir sekilde vermek yükümlülügündedir.


duslerbulutu.com forum alanlarina gönderilen mesajlari, bilgileri ya da dosyalari denetlemek zorunlulugu yoktur. Ancak, tek tarafli olarak her tür bilgiyi ve malzemeyi, degistirme, yayinlamayi reddetme ya da yayindan kaldirma hakkini ve herhangi bir adli ya da idari istege yanit vermek için her türlü bilgiyi açiklama hakkini her zaman sakli tutar. Isbu web sitesinde yayinlanan her türlü kullanici mesajlari, yayinlar ve benzeri eklemeler ilgili kisinin kendi görüslerini yansitmakta olup sadece kullaniciyi baglar. duslerbulutu.com bu görüs ve fikirlerden ve ilgili mesaj, ekleme ve yüklemeler ile her tür diger içerikten sorumlu degildir. Forum alanlarinda yayinlanmis görüsler duslerbulutu.com ’un kabul ya da reddettigi anlamina gelmez.

Forum alanlarini ve is bu web sitesini kullanirken asagidaki sartlara uymayi kabul edersiniz:
– içerigi hukuka aykiri yildirici, tehdit edici, hakaret niteliginde olan, genel ahlaka aykiri, yakisiksiz, edebe aykiri, pornografik, asagilayici, karalayici, küfürlü, lekeleyici ve benzeri her türlü bilgi ve görüs,
– suç teskil edecek veya suça tesvik edici nitelikte veya ulusal ve uluslararasi kanunlara aykiri olan veya baskalarinin kisisel haklarini zedeleyici, çigneyici, hakaret edici, özel hayatlarina ve kamu haklarina tecavüz teskil eden veya fikri mülkiyet hukuku ve ilgili diger kanunla tarafindan korunan telif haklari, patent, tasarim, ticari sir veya diger fikri mülkiyet haklari ile bunlara ek olarak eser sahibinden izin almaksizin isleme ve derleme eser haklarina karsi ihlal ve tecavüz teskil eden her türlü yazi, makale, resim, görüntü, fotograf, haber, yazilim programi veya benzeri unsurlar,
– kin, nefret, irkçilik, bagnazlik, baskalarina karsi her türlü fiziki tecavüzü tesvik eden veya küçüklere zararli olabilecek, rahatsiz edici, saldirgan veya baskalarina saldirganligi tesvik edici, her türlü mesaj, eklemeler ve yayinlar,
– küçükleri siddet ve cinsellige yönelten, tesvik eden veya kanuna karsi faaliyetler hakkinda egitici bilgi veren, yasadisi silahlarin üretimi, nasil yapildigi, nasil satildigi hususunda bilgi veren mesajlar,
– diger kullanicilara vermek üzere ve ticari amaçli veya diger baska yasal olmayan amaçlar için kullanmak üzere web sitesini kullananlarin sifre ve kisisel bilgilerini istemek veya almak,
– virüs veya zararli spamlar içeren veya virüs yaratan her türlü mesaj, ekleme ve yüklemeler , istenmeyen e-mail, zincirleme mektup, davetsiz toplu e-mail veya spam göndermek veya web sitesini ticari amaç için kullanmak, reklam, satis, ticari faaliyetle ilgili unsurlar tasiyan mesaj birakma, eklemelerde bulunma veya yükleme yapmak, yasaktir.
Aksi takdirde dogabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk kullaniciya aittir. Kullanici duslerbulutu.com Yönetiminin bu nedenlerle muhatap olacagi her türlü talebi karsilamakla ve ödemek zorunda kalacagi idari ve cezai para cezalari dahil her türlü tazminati duslerbulutu.com ’a ödemekle yükümlüdür.
4- Yukarida yazili hüküm ve hukuki iliskilerin uygulanmasindan dogabilecek uyusmazliklarin çözümünde Istanbul Mahkemeleri ve Icra Daireleri yetkili kilinmistir.
duslerbulutu.com yönetimi yukarida belirtilen kullanim kosullarini diledigi her zaman gelistirebilir ve güncelleyebilir. Kullanicilarin bildirdigi adres, kullanicilara yapilacak her türlü bildirim için yasal adres kabul edilir. Yorumsuz Haberler kullanicilarinin kimliklerine, adreslerine, hizmet saglayicilarina ve benzeri bilgilerine erisemez. duslerbulutu.com ’in üyelik bölümünde bazi bilgiler istenmektedir, kullanicilar burada talep edilen bilgileri kendi rizalariyla verir. Bunun disinda duslerbulutu.com donanim ve yazilim bilgilerinizi toplayabilir. Bu bilgiler arasinda sunlar yer alir: IP adresiniz, tarayici türü, isletim sistemi, etki alan adi, erisim süreleri ve ilgili web adresleri.

Yorum Gönder

Copyright © Airdrop Takip - Free Airdrop. Designed by OddThemes