Hangi Kredi Kartları Yıllık Aidat İstemez?

Hangi Kredi Kartları Yıllık Aidat İstemez?

Aidatsız kredi kartı veren bankalar

Yıllı kullanım ücreti almayan kredi kartlarını sizler için derledik.

Iş bankası / maximum aidatsız

kart alışveriş yapmak yada taksitlendirmeden istifade etmek amacıyla ülkemizde kullanılan en yaygın tüketici finansman enstrumanlarından biri kredi kartıdır. Kredi kartı sahiplerinden, banka tarafınca yürütülen çeşitli hizmetlerin bedeli olarak senelik kart ödentiı istek edilir. Sadece bazı bankalar müşterilerine senelik ödenti ücreti olmayan kredi kartları sunarak çeşitli kampanyalar yapmaktadır. Işte sizin için incelediğimiz aidatsız kredi kartı veren bankalar:

Maximum aidatsız kart sahibi üyeler maxi puan kazanma ve taksitli alışveriş yapma ayrıcalıklarından yararlanabiliyor. Bununla beraber bankamatik kartı özelliği taşıyan bu kredi kartı ile vadesiz hesaplarınıza ulaşabilir ve bireysel bankacılık işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Maximum aidatsız kart'ınız olduğunda ilave taksit, hediye ürün, tenzilat uygulamaları ve ilave maxipuan şeklinde kampanyalardan yararlanmaya başlayabilirsiniz. üstelik yakınlarınız için de ek kart başvurusunda bulunabilirsiniz. > maximum aidatsız kart ile alakalı detaylı malumatakbank /

axess free 

Yıllık kart ödentiı ödemeden kullanabileceğiniz axess free ile axess üyesi olan tüm işyerlerinden chip-para kazanabilirsiniz. Taksitlendirme imkanı da olan axess free, müşterilerine ilave olarak biroldukça hizmet sunmaktadır. Alışveriş tarifeleri, ek kart, sigorta ve nakit çözümler bu hizmetlerden birtakımlarıdır. Axess free, müşterilerinin harcamalarını kolay takip edebilmesi için de free bütçem servisini etkili ederek öteki kartlardan farklı olarak bütçe planlama ayrıcalığı sunuyor.

pegasus plus kart

Ing bonus avantajlarından yararlanmanızı sağlayan pegasus plus kart, ekstranıza yıllık ödenti ücreti yansıtmamaktadır. Yapacağınız tüm harcamalarda %1 uçuşpuan kazanmıştırrırken, pegasus havayolları ile gerçekleştireceğiniz uçuşlarda ise %2 uçuşpuan kazanma olanağı sunmaktadır. Ek olarak pegasus plus ayrıcalıkları ile taksitli alışverişlerinizde de kredi kartınızı kullanabilirsiniz. Ek taksit özelliği ve anlaşmalı olduğu işyerlerinde bonus toplama da pegasus plus kart'ın müşterilerine sunduğu öteki avantajlardır.

bonus flexi

Yıllık kart ücreti ödemeden alışveriş yapmaya imkan sağlayan flexi, bolca bol miktarda bonus kazanmıştırrmaya yönelik kampanyalar yapmaktadır. Bonus flexi kredi kartına haiz olduğunuzda taksitlendirmenin yanı sıra taksit erteleme avantajı ile ödemelerinizi bir sonraki aya devredebilirsiniz. Ayrıca harcamalarınıza bağlı olarak extra bonuslar kazanabilirsiniz. 

world eko kart

Yapı kredi bankası, senelik kart ücreti olmayan yepyeni bir kartı müşterilerinin hizmetine sundu. World üyesi olan işyerlerinde standart taksit olanakı sunan world eko kart, temassız özelliği yardımıyla işlemlerinizi hızlı bir biçimde gerçekleştirir. Ek olarak world eko kart ödeme direktifı ayrıcalığını kullanarak ömür deliğiniza efsunk kolaylık getirebilir ve ihtiyacınız olduğunda nakit ön ödeme kullanabilirsiniz. Icra ettiğinız tüm alışverişlerde de wordpuan biriktirebiliyorsunuz. Bu word puanlarınızla ister alışveriş yapabilir dilerseniz de ihtiyacınız doğrultusunda turkcell tl/dakika alabilirsiniz. 

Finansbank / fix card

Fix card, kart ödentiı olmadan yurtiçi ve yurtdışında hızlı alışveriş hazzı sunar. Yaşamınıza hız katmasının nedeni ise temassız kullanım özelliği sağlamasıdır. Bütün pos cihazlarında kartınızı okutarak işlemlerinizi kısa bir süre içinde tamamlayabilirsiniz. Ayrıa atm'lerde rahat işlem yapabilme, cardfinans nakit yerine kullanabilme ve taksitli alışveriş yapabilme ayrıcalıklarından da yararlanabilirsiniz. Yapacağınız masraflarda parapuan kazanarak parasız alışverişin keyfinı çıkarabilirsiniz.


Hsbc bank / hsbc concept

Hsbc concept kredi kartı yıl boyunca faydalanabileceğiniz bir çok kampanya sunar. üstelik bu kampanyalardan yararlanırken yıllık kart ücreti ödemezsiniz. Ek taksit, taksit erteleme ve advantage nakit puan müşterilerine sunduğu kampanyalardan bazılarıdır. Yurtiçi ve yurtdışında mastercard/visa amblemli tüm mağazalarda hsbc concept kartınız ile alışveriş yapabilirsiniz.

odeabank / bank'o card

Bank'o card, peşin alışverişlerde para yerine kart kullanmayı tercih eden ve internette güvenilir alışveriş yapmak isteyenlerin yeni kartıdır. Bank'o card, nakit ihtiyaçlarınıza nakit ön ödeme uygulaması ile yanıt verirken, taksitli ön ödeme ürünleriyle de ayrıcalıklı alışveriş yapmanızı sağlar. Bank'o card'ın tecil özelliğinden ve sürpriz kampanyalarından sevdiklerinizde yararlansın istiyorsanız ek kart istek edebilirsiniz.

Yorum Gönder

Copyright © Airdrop Takip - Free Airdrop. Designed by OddThemes