Traveller Token ICO

Traveller Token ICOTraveller Token ICO, dünyanın dört bir yanından seyahat ve turizmle ilgili birçok işletmenin, TLT dağıtımlı sistemi kullanan herkesin ortak yararına bir konsorsiyumda birleşmesini öngörüyor.

Üyelik için yeterlilikler mümkün olduğunca kapsayıcı olacak, ancak konsorsiyumun istikrar ve uzun ömürlülüğünü sağlamak için temel olarak tasarlanacaktır. Konsorsiyum, üyeler tarafından demokratik olarak kontrol edilen ve endüstrinin etrafındaki ekosistemi genişletmeye odaklanan ve verimliliği, kaliteyi ve yeniliği vurgulayan kar amacı gütmeyen bir tüzel kişilik tarafından yönetilecektir. Yeni ortaya çıkan eğilimleri ve teknolojileri birleştirmek için standartları genişletecek, daha küçük ve daha büyük ortakları daha eşit rekabetçi bir zemine sokacak ve endüstrinin en son teknolojiye kavuşmasını sağlayacaktır.
Konsorsiyum üyeleri, neredeyse ücretsiz işlemlerden, izin verildiğinde kullanıcı bilgilerinin paylaşılma kabiliyetinden, kullanıcıların ortak platformlara erişerek periferik servisler için daha basit akış yapmaları ve TLT uygulama platformunu hizmet optimizasyonu için kullanma becerisinden faydalanacaklardır. Bu, maliyetleri düşürecek ve entegre bir seyahat deneyimi sağlayacaktır.
Teknolojiyi geliştiriyoruz ve bu gelişmiş iş yapma yönteminin ekonomik modelini kanıtlıyoruz. Ulaştığımız ilgi alanları ve endişeleri olan diğer iş gruplarını daha sürdürülebilir küresel iş uygulamalarının önünü açan ayak izlerimizi takip etmeyi umuyoruz.
Havayolu şirketleri ve otel rezervasyon hizmetleri arasındaki işbirliği, booking.com, Skyscanner ve Trivago gibi hizmetlerin gelişmesiyle büyük ölçüde iyileşmiş olsa da, sayısız servis ve kullanılabilirlik sorunu vardır. İşlemlerin maliyeti de blockchain tabanlı işlem uzlaştırma sistemleri kullanılarak azaltılabilir. BedSwap adlı TUI blockchain tabanlı bir proje, kaynak kayıtlarının nasıl yapılacağı ve rezervasyon miktarlarının nasıl artırılacağı konusunda iyi bir modeldir.
Özet jeton bilgisi
Adı: TravelerToken 

Sembol: TLT 
Ön satış: 2018/04/23 
Satış: 2018/05/21 
Sert Cap: 100.000 ETH 
Jetonu Döviz Kuru: 1 ETH = 5000 TLT 
Asgari Katkı: 0.2 ETH


Traveler Token Dağıtımı Hakkında Bilgiler
-Toplam Satılacak Token Miktarı: Toplam TVLR Token Miktarının %36.1’i
-Traveler Ekibi Tarafından Tutulacak Token Miktarı: Toplam TVLR Token Miktarının %34.4’ü
-Token Satışında Maliyetlerde Kullanılacak Token Miktarı: Toplam TVLR Token Miktarının %2’si
-Sponsorlara ve Yayıncılara Verilecek Token Miktarı: Toplam TVLR Token Miktarının %27.5’i

Traveler Takım Elemanları ve Görevleri
Michael Culhane: CEO
Rees Morgan: CTO
Alex Pellegrino: Kurucu
Sasha Favelukis: CFO
David Metzler: CMO
Mandy Budare: Topluluk Yöneticisi
Allyson Robinson: İdari Birimler Yöneticisi
Landis White: Ürünün VP Sorumlusu


Traveler İletişim Araçları
Resmi Web Sitesi: https://traveler.com/
Whitaper Dosyası: http://traveler.com/wp-content/uploads/2018/06/Traveler-White-Paper-V18-061518.pdf
İnstagram Adresi: https://www.instagram.com/go.to.traveler/
Twitter Adresi: https://twitter.com/go_to_traveler
Facebook Adresi: https://www.facebook.com/go.to.traveler/
Linkedin Adresi: https://www.linkedin.com/company/go-to-traveler/
Reddit Adresi: https://www.reddit.com/user/go_to_traveler
Telegram Adresi: https://t.me/joinchat/IT3aBBEv9WIKlxfyi7RoSA
Medium Blog Adresi: https://medium.com/traveler-com
Bountyhive Kayıt Adresi: https://bountyhive.io/join/Traveler

Bugün kü İco tanıtım yazımızın sonuna gelirken bir kaç konu hakkında birşeyler söylemek istiyorum. Bu yazı tamamen bilgilendirme amaçlı yazılmış olup daha fazla detay ve inceleme için İco projesinin resmi web adresini ve whitepaper  arşivini gözatmanızı, incelemenizi ve araştırmanızı tavsiye ederim. Yatırım tavsiyesi olmayıp sadece inceleme makalesedir. Sabırla okuduğunu için teşekkür ederim.  Hoşçakalın ….

Yorum Gönder

Copyright © Airdrop Takip - Free Airdrop. Designed by OddThemes