Rockstar Games Red Dead Geliyor, İşte Çıkış Tarihi?

Rockstar Games Red Dead Geliyor

gamesRockstar Games2013 senesinde piyasaya sunduğu Grand Theft Auto V ile önce eski nesil konsollarda, daha sonra yeni nesil konsollarda ve en son isePC'de inanılmaz bir başarı yakalamıştı.
Tam 2.5 senedir sadece Grand Theft Auto V üzerine yoğunlanan firma,Grand Theft Auto: Online için sundukları ücretsiz DLC'ler ile birlikte yoluna devam etmişti. Güncellemeleri ile birlikte Grand Theft Auto V defterini yakın bir zamanda kapamayı hedefleyen firma, yakın zamanda yeni oyununu duyuracak! 
Yeni bir oyundan öte Grand Theft Auto V için hikaye DLC'si bekleyen oyuncular, bunun gelip gelmeyeceğini de yakın zamanda öğrenecek.
Take-Two Interactive'in bu seneki mali raporunda belirtilen ilk bilgilere göre; 2K Games'in Mafia III'ünün yanı sıra, Rockstar Games tarafından da büyük bir duyuru yapılacak. 
Bu duyurunun ne olacağı henüz kesin olarak bilinmiyor. Oyuncular, şu an için Grand Theft Auto V'in hikaye DLC'lerine ve yeni Red Dead oyununa odaklanış durumdalar.
Yeni duyurunun ise bir yandan E3 2009'da duyurulan Agent olması bekleniyor. Politik bir casusluk oyunu olan Agent, duyurulduğu günden beri halen gizemini koruyor. Oyun için iptal durumu da henüz söz konusu olmadı.
Yeni duyurunun E3 2016'da gerçekleşmesi bekleniyor. 
Copyright © Airdrop Takip - Free Airdrop. Designed by OddThemes