Giftcoin İco - MVP COİNGiftcoin Küçük Değişikliklerin Tanıtılması, Büyük Etki.Dünyanın ilk kripto parası hayırseverlik ve iyi niyet için.

Şu anda, tarihin en iç içe geçtiği noktada yaşıyoruz. İnsanoğlunun, desteklemek istedikleri ancak bağışlarını değiştirmek için uygun ortamı bulamadığı iyi nedenlere en fazla bağışta bulunma kapasitesine sahip oldukları. Dolandırıcılık ve iyi niyetlerinin manipülasyonundan korkuyorlar. Giftcoin, kötüye kullanım veya şerefiye ihanet olasılığını ortadan kaldırmak için kriptografik kurcalamaya karşı korumalı bir blockchain çözümüdür. Donörler ve alıcılar arasında herhangi bir üçüncü taraf olmadan işlem yapmak için geliştirilmiştir. İşlemin gizlilik içinde gerçekleşmesini ve alıcıya tam olarak ulaşmasını sağlayacaktır. Akıllı sözleşmeler, bağış fonlarında mevcut olan en büyük sorunlardan birisinin yerini alacak, kampanyaları el ile yürüten kuruluşların hizmet ve işletme maliyetlerini ödemeden iyi samaritansları birbirine bağlamak. Sistem, daha geniş kitlelere daha erişilebilir hale getirilerek ve daha fazla kişinin katılmasına izin vererek, bağışların nasıl çalıştığına dair sisteme olan güveni yeniden kazanacaktır.

Hayırsever bağışlarınızın şeffaflığını tamamlayın

Akıllı sözleşmelerden yararlanarak, bağışların doğrudan etkisini izleyeceğiz. Bu, bağışçıların güveni artırmalarına olanak tanır ve daha fazla destek için güçlü geri bildirimlere büyük katkıda bulunur. Harcadığın 

gibi ver ve dünyaya bir fark 

yarat. Uygulamamız günlük harcamalardan Giftcoin'e küçük bir değişiklik yapacak. Kullanıcılar aylık bağışları otomatikleştirebilir, her ay farklı nedenleri manuel olarak seçebilir veya Giftcoin'in toplanmasına izin verebilir. 

Nasıl çalışır? 

Giftcoin Birikimi
Bir satın alma işlemi yaptığınızda, servisimiz ödemeleri toplar ve Giftcoin'a eklemeler yapar. 

Hediye olarak gönder
Giftcoin biriktikçe, Giftcoin platformunda kimin bağışlanacağını ve destekleneceğini siz seçersiniz.

Bağışlarınızı
izleyin Hediyelerinizi seçtikten sonra, Giftcoin tam olarak ne zaman ve nerede paranızın tükeneceğini gösterir. 

Satış detayları
Yumuşak kapak: 25 000 000 Jeton (2.5m) 
Sert damga: 100 000 000 Jeton ( 
10.0 milyon dolar) Toplam tedarik: 1 000 000 000 Jeton (100.0 milyon dolar) 
Para birimi alındı: Eternet, Bitcoin 
Minimum satın alma: 0.25 ETH 
Satış fiyatı: 1 ETH = 10000 HEDİYE 
Satış başlangıç: 09:30 EST 20 Mart 2018 
Bonus ve indirim şemaları 
İndirimli Satış Öncesi (devam ediyor)% 50 
İlk 24 saat% 25 
İlk hafta% 15 
İkinci hafta% 5 
Bonus kupon Gelişmiş beyaz Genel satış için liste 10% 

Yol Haritasındaki Büyük Planlar

Mar 2018 1. İlk Token Etkinliği 
Hedeflerimize katılabileceğimiz büyük gün için hazırlanıyoruz. Giftcoin, 20 Mart 2018'de saat 9.30'da satış yapmaya başlayacak. Umarız bize katılabilirsiniz! 

Temmuz 2018 2. MVP Sürüm 
MVP'miz, hedeflerini gerçekleştirmek için platformun tüm temel gereksinimlerini karşılayacaktır. İlk grup hayır kurumlarından seçim yapıp tam operasyonel para birimine sahip olmayı umuyoruz. 

Eylül 2018
3. Beta Sürüm Sürümü 
Tamamen işlevsel bir ürünle ikinci bir Giftcoin jetonu satmaya başlamayı planlıyoruz. 

Ekim 2018 4. Nihai Ürün 
Sunumu Tam bir Giftcoin'in lansmanı, tüm ilham veren silahlar bir hayır kurumu ve iyi niyet olarak planlanıyor. Küçük dünyayı değiştirme zamanı! 

Takım

Daha fazla bilgi ve GiftCoin'in mevcut sosyal medyası için lütfen aşağıdaki linkleri takip edin:
Yorum Gönder

Copyright © Airdrop Takip - Free Airdrop. Designed by OddThemes