Rihanna Stili


  Rihanna Stili  Rihanna Stili

Ünlü olduğundan bu yana tarzında sürekli bir değişim içinde olan Rihanna, kendine has stilini ne zaman yakalayacak bilmiyoruz ama biz en son yakaladığı eforsuz şıklığı için size tüyolar verebiliriz!


İşte 5 stil önerisi ile Rihanna!

1- Crop Top için zayıflasak mı?

Türkçe adıyla kısa bluzlar Rihanna’nın hem sokak stilinde hem de davetlerde en çok giydiği parçalardan biri. En çok pantolonlar ile kombinlemeyi seviyor. Siz de ya bir Jean ile ya da son trendlerden biri olan alt üst aynı renk bir kombinle tercih edebilirsiniz.
2- Hem skinny hem boyfriend modeli dolabınıza hemen ekleyin!
Rihanna aslına bakılırsa son zamanlardaki eforsuz stilini Jean ile sağlamakta. Boyfriend Jean ile salaş bir görünüm yakalarken skinny jean ile oldukça seksi gözüktüğü kesin! Önü desenli tişörtler ve özellikle siyah bluzlarla kombin yapabilirsiniz.
3- Sneaker’sız çıkmam diyenler!
Rihanna’ nın günlük stilinden, moda haftalarına, konser ve özel davetlere sneaker her daim ayağında! Evet, bir gece elbisesinin altına da giyecek cesarette; özgün stile sahip. Bu yüzden genç nesilin hayranlıkla takip ettiği bir stil ikonu. Hatta Puma’nın kreaktif direktörlüğünü yapan star, markayı da yeniden moda dünyasında öne çıkardı diyebiliriz.
4- Aksesuar çılgını olabilirsiniz!

Farklı modeldeki yüzükleri, bileklikleri bir arada kullanmayı seven Rihanna, aynı zamanda saçına taktığı bandanalar ile de trend yarattı. Siz de bir kot bir tişörtünüzü bu aksesuarlar ile zenginleştirmeye başlayın.
5- Güneş gözlüğünüz ile fark yaratın!
Rihanna ve güneş gözlüğü kelimeleri bir araya gelince aklımıza ilk gelen tabii ki Dior So Real güneş gözlüğü! Farklı modeli ve aynalı camları ile dikkat çekici bir tasarıma sahip bu güneş gözlüğünden bir tane edinin deriz:)

Copyright © Airdrop Takip - Free Airdrop. Designed by OddThemes